Telefon
WhatsApp

OTO SÜTUN

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Oto Sütun Nedir ?

Araç Kapı sutunlarındaki folyo deformasyonunu ve görünümünü düzeltmek için hazırladığımız parlak siyah ürünümüzü hizmetinize sunmaktayız. Arka kısmında montaj bantı ve ön yüzeyinde koruyucu jelatini vardır.Uygulaması basit ve montajı kısa sürede herkes tarafıdan yapılabilir. Urunumuz direk ustune uygulandığından araç folyolu olmalı aksi takdirde kose kıvrımlı olmadığından yanlardan araç rengi görülüyor. Montaj için ektra hiçbir malzemeye gerek yoktur.Yüzey temizlenerek montajı yapılır.Sıcaklık 20 ' C nin altında ise montaj esnasında ısı tabancası(fön makinası) kullanılmalı ve 72 saat suya maruz bırakılmamalıdır.

Oto Sütun Nedir ?
Oto Sütun Nedir ?

Tanıtım Videosu

OTO SÜTUN

Rakamlarla Biz

1300 +

Mutlu Müşteri

1000 +

Sipariş

20 +

Ürün

755 +

Paket Satışı

OTO SÜTUN OTO SÜTUN OTO SÜTUN OTO SÜTUN OTO SÜTUN OTO SÜTUN OTO SÜTUN OTO SÜTUN

OTO SÜTUN

Müşterilerimizin Görüşleri

çok beğendim parçalar çok iyi kesilmiş ,zemine tutunması harika aracın havası degişti ürün videosunda anlatılan gibi teşekkürler

N** . S**

N** . S**

Ürünü uygulaması kolay ve satıcısı aşırı derecede dürüst ve ilgili.Üründen daha çok satıcının ilgisini ve dürüstlüğünü beğendim.Aracada ayrı bi hava katıyor.

Hakan A.

Hakan A.

Çok güzel gerçekten aracıma ayrı bir hava kattı montajı çok basit kesimleri tam ölçülerinde otosutuna teşekkür ederim.

Murat T.

Murat T.

arabaya gerçekten çok güzel bir hava kattı tavsiye ederim birde 2numara siyah cam filmi ile çok güzel uyumlu olur

A** . E**

A** . E**

Almadan önce yorumlardan dolayı çok tereddüt etmiştim. 2015 linea için aldım. sol ayna yanındaki bant çok dökülmüştü. alttan kaplama yapmadan yapıştırdım. tam oldu beyaz kısmı kapattı. yapıştırırken biraz siyah silikon yapıştırıcı kullandık daha sağlam oldu. iyi ki almışım. sonuç mükemmel.

G.Ö

G.Ö

Gerçekten de çok başarılı bir ürün ve dürüst bir satıcı.Linea sahiplerinin keşke önceden alsaydım diyeceği bir ürün.Arabaya çok yakıştı.

Ü.K

Ü.K

ESNAF

TALEP FORMU